Bierzmowani

Przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbywa się przy naszym klasztorze w ramach duszpasterstwa młodzieży „Drabina”. Przygotowanie obejmuje młodzież gimnazjum oraz młodzież szkół średnich

Istnieją dwie grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w roku szkolnym 2017/2018:

Bierzmowani I to młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas II gimnazjum oraz klas 7 szkoły podstawowej. Spotkania odbywają się w każdy IV poniedziałek miesiąca w sali bł. Jordana i Diany, na I piętrze klasztoru o godz. 19.00 (spotkanie trwa ok. godziny).

Bierzmowani II to młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas III gimnazjum i starsza. Spotkania odbywają się w każdy I, II, III poniedziałek miesiąca w sali bł. Jordana i Diany, na I piętrze klasztoru o godz. 19.00 (spotkanie trwa ok. godziny).

W ramach przygotowań będą również odbywały się spotkania dla bierzmowanych w Dominikańskim Duszpasterstwie Młodzieży „Drabina.

Przygotowaniem do bierzmowania zajmuje się o. Michał Laskowski OP.

Młodzież spoza naszej parafii, chcąca przygotować się i przyjąć sakrament w naszej parafii jest zobowiązana do przedstawienia zgody od swojego proboszcza.

Termin bierzmowania w naszej parafii to 26 kwietnia 2018 r.

Terminy spotkań dla dwóch grup w roku szkolnym 2017/2018, znajdują się w kalendarzu na stronie duszpasterstwa „Drabina”.

Fotorelacja z bierzmowania 2018 >>>

Fotorelacja z bierzmowania 2017 >>>

Fotorelacja z bierzmowania 2016 >>>

Fotorelacja z bierzmowania 2015 >>>